Zeldzame 19e eeuwse hocker /piedestal voor een vaas (of iets anders). Koper beslagen met leeuwenpoten, historisme ca. 1880 in goede originele staat 24x53x53cm.
Schailpad sigarenhouder 19e eeuw met zilver inleg in zeer goede originele staat 14x7x2cm.
Drie oude miniaturen in ivoren omlijsting, gedeeltelijk geschilderd, gedeeltelijk gedrukt 12x11cm. en 14x11cm. Cond.: G
Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.
Zwart geëmailleerde kachel ca. 1900, gemerkt Sun. In zeer goede originele staat 90x48xø28cm. Cond.: G
Oude bronzen met glazen hanglamp 20e eeuw, behangen met honderden glasschijfjes en balletjes (3-lichts). In goede originele staat 60x55cm.
Prachtige nieuwwaardige Tiffany stijl tafellamp met mooie voet en floraal decor 60xø40cm. Cond.: G
Twee kleine tinnen dekselkannen 17e-18e eeuw met duimrust, 1 deksel is los 14-15cm. Cond.: G
Ovale rood-en geelkoperen tabaksdoos met gravure en tekst: "Weeg Wel Oet Regt een ieder gelijk"16x6x3cm.,
Twee grote bronzen kandelaars ca. 1880 Frankrijk. 3-Lichts in zeer goede staat 52cm.
Prachtige grote 19e eeuwse bronzen plated kaarskandelaar (2-delig). Voet bewerkt met draken en leeuwenpoten 91x50x15cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren waag uit 1720 in goede originele staat 110x65x10cm.
Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G