This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Boek door Toon Hermans 'Kladboek'
Starting price 80 EUR

Toon Hermans handgesigneerd Kladboek uit 1953. Met diverse gedichten en tekeningen. Lithografieën. Afmeting: 28 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Boek 'de moderne grafiek uit 1928' (moderne kunstenaars)
Starting price 80 EUR

Boek 'De Moderne Grafiek' uit 1928. Gerard Sluyter. Met elf originele houtsnedes + gravures. Onder anderen; Else Berg en Erich Wichman. Afmeting: 32 x 25 x 21,8 cm. In goede staat.

Tabaksdoos + pijpenpluizer
Starting price 80 EUR

Grote koperen tabaksdoos met benen pijpenpluizer welke voorzien is van een zilveren punt. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 9 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Chinese cloisonné vaas + sokkels
Starting price 80 EUR

Stel Chinese cloisonné vazen op sokkel met floraal decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot brons/koperwerk
Starting price 80 EUR

Lot divers brons + koperwerk. Onder andere; vijzels, kanon, strijkijzer, weegschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Drie delen divers antiek
Starting price 80 EUR

Drie delen divers antiek. Bestaande uit; Jugendstil gietijzeren kindernaaimachine. Compositie metalen beeld. Art Nouveau inktpot van compositie metaal. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Theestoof
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse theestoof van notenhout. Octagonaal. Barok-stijl. Met klauwpoten. Afmeting: 48 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Lot scheermessen
Starting price 80 EUR

Groot lot met antieke scheermessen. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staat.

4x Presenteertablet
Starting price 80 EUR

Vier antieke art deco/jugendstil presenteerbladen met keramiek. Duitsland. Twee handgrepen missen, rest goed. Afmeting: 32 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

Bont jas
Starting price 80 EUR

Chique dames bontjas van Angelo Giannini. Gemaakt van kalfsleer + blauwe bontkraag. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

2x Bontjas (kort)
Starting price 80 EUR

Twee korte dames bontjassen. Afmeting: L 50 - 66 cm. In zeer goede staat.

Exclusieve bontjas
Starting price 80 EUR

Exclusieve bontjas Mary Grayo Monte Carlo. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.

2x Instrument
Starting price 80 EUR

Twee instrumenten. 1x Dwarsfluit Eurora Classic. 1x Hardhouten blokfluit Moeck. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Glas-in-lood raam, 36 x 43 cm.
Starting price 80 EUR

Gesigneerd antiek glas-in-lood raam met gotisch geklede dame. Atelier + Prinsenhof te Delft, 1891 - 1937. Door Jan Schouten, 1852 - 1937. Vier vensters met barst. Afmeting: 37 x 43 cm. In redelijk/goe...

Collectie wijnetiketten
Starting price 80 EUR

Grote collectie met wijnetiketten. Frankrijk. 20e Eeuw. Ongebruikt. Honderden. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Antieke toneelkijker
Starting price 80 EUR

Antieke Weense toneelkijker, vernikkeld en met parelmoer belijmd. Simon Waldstein, Hof Optiker, Kohlmarkt 3, Wien. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 4,7 cm. In goede staat.

Doos divers (blikopeners)
Starting price 80 EUR

Groot lot met diverse antieke blikopeners. Circa 1900. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Postzegel collectie (Duitsland)
Starting price 80 EUR

Duitse postzegelverzameling, 750 Jahre Berlin. Compleet album postfris. Afmeting: 31 x 31 x 4 cm. In goede staat.

2x Kruis van gietijzer
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen met corpus Christi. Frankrijk. Afmeting: 1x 100 x 56 x 2 cm. / 1x 80 x 40 x 3 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Starting price 80 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.

Antieke kandelaar, 1900
Starting price 80 EUR

Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Starting price 80 EUR

Lot divers. Onder meer; koperwerk, postweegschaal, Joodse kandelaar, neo gotisch kistje, tablet met postzegel collage. Circa 1900. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Starting price 80 EUR

Groot lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; melkkan, ketels, parapluhouder, olielamp, schalen, gewichtenblok, kandelaar et cetera. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.