Groot oud Perzisch kleed, groen-zwart-rood-creme, met floraal decor, in goede staat 257x152cm.
Oude Italiaanse Gobelin aan messing roede, 20e eeuw(16e eeuwse stijl) in goede staat 108x128cm.
Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G
Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G
Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.
Oud Chinees of Japans zijden wandkleed met paradijsvogeldecor, 20e eeuw 134x60cm.
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Mooi Perzisch handgeknoopt kleed Hamadan rood-blauw-zwart creme etc. Floraal decor, 213x138cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden 1x Turkoise, bruin, groen, blauw etc(versleten). en 1x rood,bruin,creme, in goede staat 154x110 en 99x140cm.
Groot oud Perzisch kleed, creme-rood-blauw, iets vaal, 208x300cm. Cond:R
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed (beschadigd) blauw-zwart-rood-bruin, floraal decor. 390x253cm. Cond:M
Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.
Groot perzisch kleed, meerkleurig, 350x250cm. Cond;R/G
Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.
Oud perzisch kleed, handgeknoopt, blauw-zwart-bruin- met floraal decor en vogels, 210x124cm. Cond;G
Groot oud Perzisch kleed, creme,groen,etc. florale decors 340x217cm. Cond:R/G
Mooie zijden Perzische handgeknoopt kleed, rood-zwart-bruin, floraal decor 137x214cm. Cond:G