Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...
Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...
Kavel diverse Lemann L.G.B. (G-Scale) onderdelen o.a: 5034, 1x brug, lantaarns, electra, miniaturen etc.
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.
Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G
Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.
Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G