Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...
Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Antieke Franse S.F.B.J. nr 301 porseleinen pop met gelede armen, slaapogen, oorlelgaatjes, oude kleertjes(geen pruik)en strohoed, 60cm. Cond;G
Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm
Grote oude Duitse porseleinen pop nr 98/14, toegeschreven aan Hertel Schwab, met open neusgaten en beweegbare tong, baby lichaam, onderbeen heeft vlek. In goede staat 63cm. Cond:G
Vooroorlogse Duitse Käthe Kruse pop, nr 1 1195, met echt haar, en stoffen lichaam,1 naad, 50cm Cond:G
Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...
Grote Duitse porseleinen Schoenau en Hoffmeister porseleinen pop nr 914/10, gelede lichaam, hand gerestaureerd, mohair pruik, kleertjes en slaapogen 77cm Cond:G
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm
Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G
Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen, 1x Hertel Schwab en co 104, 1x A.M 390 8/0 gelede lichaam oude kleertjes 33-26cm.
Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G
Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, tussen 1930-1970, Inge, twee keer Bärbel, Hans, 33-48cm. Cond:R/G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop, nr 351/9K Negroide dream baby, papier mache lichaam, slaap ogen, doopkleed 63cm Cond:G
Vooroorlogse Käthe Kruse jongenspop omstreeks 1920, met stoffen lichaam en schildpad hoofd, verf gezicht laat los 39cm. Cond:G
Poppenhuis/kelder met trappenhuis en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw Kopie Sara Rothe huis, 44x38x56cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F 10 152, made in Germany met gelede lichaam en kleertjes 50cm. Cond:G
Grote Duitse porseleinen pop, gemerkt SH pb 1906/16, replica naar oud voorbeeld met papier-maché lichaam kleding Mohair pruik, strohoed, vaste ogen open mond vier tanden 84cm
Vooroorlogse Armand Marseille porseleinen pop, 990 A.M. 12, met slaapogen en mohair pruik, en babylichaam 5,5cm. Cond:G
Drie oude Duits porseleinen bad poppen 19e-20e eeuw in goede staat, 19-24-35cm.
Antieke Duitse Armand Marseille pop 1894, met porseleinen borstkop en lederen lichaam, porseleinen onderarmen, glazen ogen en oude kleertjes 55 cm Cond:G
Aparte oude Duitse porseleinen jongenskarakter pop met geschilderd haar, alleen nr 3-11, slaapogen, papier mache lichaam, doopkleed 43cm. Cond:G
Vooroorlogse grote Duits porseleinen pop Kling +Co, omstreeks 1930, met papier mache gelede lichaam, en slaapogen, 65cm Cond:G
Vijf antieke Duitse poppen met gemodelleerd haar, borstkop minerva, borstkop 19e eeuw papier mache, 3 maal papier mache o.a. AM 2 ongemerkt 29-58cm. Cond:G
Grote Duitse Kammer en Reinhardt Simon -Halbig porseleinen pop nr 162/62 met baby lichaam(been gelijmd) flirtogen, open mond, 2 tanden, beweegbare tong, echt haar pruik (hoofd heel) 60cm Cond:R/G
Zeer grote Duitse Armand Marseille porseleinen pop nr 390/15 met geleed lichaam, oude kleertjes, vinger af, haarlijn in voorhoofd 83cm Cond:R
Twee Duitse celluloid schildpad poppen, 2e helft 20e eeuw, jongen en meisje met kleertjes nr 55 rep. in zeer goede staat 50cm Cond:G
Antieke Oostenrijkse porseleinen pop Juan Eduardo 1904 Austria 12, gelede lichaam 3 vingers af, lijmresten pruik 60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duiotse porseleinen pop F.S en C nr 1295, met papier mache lichaam en kleding, 67cm. Cond:G
Antieke porseleinen pop Revalo nr 5, met gelede lichaam en kleertjes, 39cm. Cond:G
Groot kavel diverse celluloid popjes, hoofdzakelijk Duitsland, omstreeks 1930-1950 Cond;G
Oude Duitse schildpad celluloid Kathe Kruse pop, met echt haar en slaapogen, model T40 en kleertjes, 40cm Cond:G
Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Simon en Halbig 10179/8 gelede papier mache lichaam, oorbellen, vaste ogen, bloedkoraal ketting en oude kleding 53cm. Cond:G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop met porseleinen hoofd, nr 990/13 met groot papier mache lichaam, slaapogen en open mond 62cm.Cond;G
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G
Groot lot oude poppen. o.a. celluloid, papier mache, stof etc. omstreeks 1930-1960, 6-20cm. Cond:G
Lot van 7 oude poppen, celluloid, porselein, schildpad, en porseleinen dreambaby, googly en Götzpop omstreeks 1920-1960 Cond;G
Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G
Oude Franse porseleinen Limoge nr 8 pop, met papier mache lichaam, nieuwer kleed, slaapogen open mond en zes tanden, 59cm. Cond:G
Zeer oude stoffen Lenci pop, gemerkt, jongen met vilt lichaam, haaruitval, latere kleertjes 42cm. Cond:G
Twee antieke Duitse celluloid poppen, Kammer en Rheinhardt 728/5, Schildkröte, met lederbalg, nr 15, houten gelede armen 37-52cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop Simon en Halbig Kammer en Rheinhardt 43cm, met gelede lichaam en kleertjes, 41cm. Cond:G
Zeer oude stoffen Lenci pop(meisje) met vilt kleertjes en vilt lichaam, origineel, geschilderde ogen, 30cm. Cond:G
Vier oude Duitse Celluloid schildpad poppen 20e eeuw, jongen nr 53 stoffen lichaam, meisje nr 56 Inge vinger af, Inge been af, schildpad gelede lichaam nr 14, lederbalg 50-55cm. Cond:R/G
Doos met Engels blikken spoortrein speelgoed, Hornby, o.a. treinrails, lok en kolentender, pullman wagon, bagage wagon, veewagen, licht bespeeld 16-25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse waskop pop met glazen ogen en gemodelleerd haar, stoffen lichaam houten onderarmen en benen, 65cm. Cond:G
Grote oude porseleinen pop Tanagra Perle-Depose Paris nr 12, 20e eeuw, met papier mache lichaam, porselein spikkels in gezicht, 66cm. Cond:G
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop A.M 1907/3 met gelede lichaam(onderbenen niet origineel) 46cm. Cond:G
Lot van 9 poppen, celluloid en papier mache, 20e eeuw, diverse oude Duitse poppen. 30-60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop omstreeks 1900, gemerkt met hoefijzer en nr. 1902/10/0, stoffen lichaam met kleertjes, 29cm. Cond:G
Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop Negroide jongen am 341/310 K met oude doopkleertjes, vaste glazen ogen papier mache lichaam, voeten beschadigd 24cm Cond:R/G
Antieke Franse porseleinen pop SFBJ 301 25 Paris, haarlijn achterhoofd, slaapogen, oorbellen, gelede lichaam 73cm. Cond:R
Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Duitse blikken speelgoedtrein, in originele doos JDN omstreeks 1930, opdraailoc met tender, 4 wagons, rails en station 7x37x33cm. Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, omstreeks 1930, been kapot 25-40cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf, papier mache lichaam, elastieken zitten los 54cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf 320/5, met kleertjes 37cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 370/3, lederbalg lichaam met porseleinen onderarmen en kleertjes 55cm. Cond:G
Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...
Lot van 5 poppen, A.M. jongen met papier mache lichaam, porseleinen popje Japan, 3 rubberen negroide poppen, 14x30cm Cond:G
Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Lot van zes oude poppen celluloid, stof, o.a.grote negroide pop Frankrijk nr 60 met oorbel 22-60cm. Cond:G
Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G
Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R
Oude Duitse Armand Marseille porseleinen lederbalg pop nr 370, mohair pruik, kleertjes, in goede staat 40cm Cond:G
Twee oude Duitse celluloid poppen, 1 maal schildpad Inge nr25, en negeroide meisje Celba nr 35/36, beide in goede staat 22-33cm
Groot lot oude popjes en accessoires, o.a. celluloid, pruiken, metaal etc. 20e eeuw, Cond;G
Oude Duitse porseleinen pop, dreambaby met oude doopjurk, babylichaam met slaapogen, RA 127A 2 1/2, oude haarlijn achterhoofd Cond:R/G
Oude Duitse celluloid schildpad pop, Käthe Kruse omstreeks 1930-1950 nr 140, oude kleertjes, in goede staat 40cm.