19e Eeuwse Franse comtoise-klok met ankergang en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43 x 26 x 20 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil/Gründerzeit vrijslinger met beglaasde onderkast. Circa 1900. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Kleine Friese oude stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maandstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zuilenklok met messing versieringen. Circa 1900. Josephientje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Franse bakelieten Art Deco klok met wekkerwerk en chroom. Circa 1930. Gemerkt Blangy. Afmeting: 13 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken eierwekker. Gemerkt Ideal. Jugendstil 1915. Afmeting: 19 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit wekker met messing beslag. Van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 x 11 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse messing pendule in Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met halfuur-slag en achter-glas-schilderij. Circa 1880. Afmeting: 32 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, kwartier-slag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 64 x 20 x 38 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse comtoise. Met ankergang en datum aanduiding. Fon Freille a Albi. Afmeting: 47 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met dubbele kap. Circa 1800. Louis Seize. Slagwerk op dubbele bel en maanstand. Mooie originele wijzerplaat. Achter-glas-schilderijen missen. Afmeting: 160 cm. Verder in goed...
Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten wandklok met achtdaags Brocot uurwerk met decentrale secondenwijzer. Slinger mist. Afmeting: 47 x 38 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met hout platinen uurwerk. Halfuur-slag. Officiers voorstellingen, lithografieën opgeplakt, waarschijnlijk later. Verder in goede staat. Géén slinger en gewich...
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.