Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Antieke Bureau klok-barometer omstreeks 1870, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, stil uurwerk, thermometer en barometer met Nederlandse tekst(craquele wijzerplaat klok) en maritieme voorstell...
Antiek Frans beelden klokkenstel met groen onyx omstreeks 1890, figuren nieuw gelakt, enkele beschadigingen 50-58cm. Cond:R
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok omstreeks 1870, 8 daags uurwerk Vincent & Cie met veerslinger, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten, zijkanten glas, achter deur, 40cm. Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Antieke Franse messing pendule omstreeks 1880 met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. (slinger aanwezig) In goede staat 50,5cm. Cond:G
Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G
Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans vrijslinger omstreeks 1890, kleine fineerschade bij kroon verder in goede staat., 97x44x17cm.
Antieke Zwitserse schilderijklok met speeldoos, omstreeks 1880(gelithografeerde voorstelling) notenhouten omlijsting in originele staat, 63x51cm. Cond:G
Wortelnoten Warmink staande klok, met maanstand, staande op losse voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 194cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Grote antieke Duitse Winterhalter en Hofmeier tafelklok met 9 gangspiralen voor de Engelse markt. Chime om 8 gongs, chime om 4 gongs, kwartierslag Westminster, met bronzen beslag. In goede staat. 60 c...
Negentiende eeuwse Franse comtoise met bloemslinger Darmais a Coleau, in goede staat 45x34x17cm Cond:G
Eikenhouten Warmink tafelklok met 5 bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. In goede staat 30cm. Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat
Antieke mahoniehouten tafelpendule met koperinleg emaille wijzerplaat omstreeks 1910. In zeer goede staat 30x22x12cm Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm
Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Mysterieuze tafelklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junghans met bronzen vrouwenfiguur in Jugendstil stijl. In goede staat 33cm
Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Negeniende eeuwse Franse wandklok met parelmoer inleg, zogenaamd Ossenoog. Omstreeks 1870. In goede staat 13x60x47cm Cond:G
Gave antieke eikenhouten tafelpendule omstreeks 1920 met geslepen glas en verzilverde wijzerplaat. In zeer goede staat 31x14x20cm
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G
Electrische Siemens precizie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Franse comtoise 18-19e eeuws, met religieuze voorstelling en spillegang, mooie emaille wijzerplaat, vouwslinger(groot model) 46x27x16cm. Cond:G
Franse comtoise met religieuze voorstellingen, met spillegang, licht beschadigde wijzerplaat en vouwslinger, verder in goede staat, 40x25x16cm. Cond:G
Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw, één eikenhouten Wuba, eenmaal Hermle met drie gongstaven, noten gekleurd. Beiden in zeer goede staat 29-33cm
Oude haantjescomtoise 2e helft 20e eeuw, mechanisch, emaille wijzerplaat, In goede staat 50x21x16cm
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.
Grote antieke Duitse notenhouten Grunderzeit regulateur omstreeks 1880 in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G
Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten pfeilkreuz tafelpendule omstreeks 1920, met geslepen glas, halfuurslag op gong, emaille wijzerplaat, In zeer goede staat 28x25x12cm
Drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met cups(minimale chips) origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag 22x34x15cm Cond:G
Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...