Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R
Grote notenhouten Junghans tafelklok met wekker ca. 1890 in goede originele staat 55cm. Cond.: G
Franse witte keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk en half-uurslag (stukje gerestaureerd), verder in zeer goede staat 35cm.
Marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (compleet), marmer chips af 31x32x17cm. Cond.: R
Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.
Kleine Junghans eikenhouten tafelklok met koperen beslag ca. 1890. Compleet met sleutel in goede originele staat 202x18x11cm.
Reiswekker ca. 1890 met slagwerk, nikkel en messing met sleutel (oxidatie) 15cm. Cond.: R
Mooie kleine wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba (Warmink) met maanstand. In zeer goede staat 76x21x16cm.
Duitse biedermeier staande klok ca. 1830 van berkenhout met berkenfineer. 8-Daags bronzen uurwerk, gewichten en slinger. In originele goede staat 212x59x35cm.
Duitse Junghans BimBam regelateur, met gongslag eikenhouten kast in goede originele staat 83x34x18cm.
Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, zilverkleurige wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G
Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G
Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok, na 1950, gemerkt James Powel London. met maanstand en slagwerk op bel met 2 hamers. In goede originele staat 31x22x17cm.
Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.
Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G
Oude 3-gewichter Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand. Beschilderde wijzerplaat met rozen en meergezicht met boten, 107x28x20cm. Cond.: G
Franse notenhouten tafelklok ca. 1900 met inlegwerk en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede staat 22cm.
Cartelklokje ca. 1900 Frankrijk met wekkeruurwerk. Functies niet getest, in goede staat 32cm.
Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G