Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping drakenvaas. Familie verte, met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen vazen in cilinder-vorm, met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,6 cm. In goede staat.
3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...
Chinees porseleinen theebus met geisha's + floraal decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met paars/rood verlopen glazuur. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Grote Japans imari porseleinen waskom op notenhouten houder. Waskom gelijmd. Circa 1880. Afmeting: H 95 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen sang de boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met reliëf. Met bodemmerk. Meiping vaas heeft chip. Afmeting: H 34 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Meiping vaas met draken/reliëf decor + signatuur. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met paradijsvogel in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen/blauw glazuur en reliëf tekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 24,5 x H 17 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee vazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk, goed. 1x Yixing trekpot met bodemmerk, haarscheur, tuit beschadigd. Afmeting: 9 - 16,5 cm. In matig/goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Divers. Cheng lung. Eén bord haarlijn. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,3 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met paars glazuur, geplaatst op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.