Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kantonese kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje gerestaureerd. Eén kopje goed. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel iets randfrit. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ducai-stijl bord met draken decor en verso draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees blanc de chine figurengroep. Gemerkt op rug. Quan yin met aap. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.