Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Dorus Artz. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren op brug. Olieverf op board. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Karl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Originele Ton Schulten. Nummer 78 uit zijn oeuvre. Vroeg werk. Coulissen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Mari ten Cate. 1831 - 1910. Vissersdorp met ijspret (Volendam?). Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 37 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Paul Harnisch. Verso etiket van Almsick. Duitse School. 1874 - . Vrouwelijk naakt bij buitenmuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 59 cm. In goede staat.
En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.