Grote 17e eeuwse Hollandse renaissance kast met halve zuilen, beelden, ranken en kussens. Geëboniseerd. Voorzien van smeedijzeren sloten. Afmeting: 220 x 193 x 75 cm. In goede staat.
Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast in barok-stijl. Met klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 102 x 46 cm. In goede staat.
Hollands, 18e eeuws eikenhouten orgelgebogen topbureau met lades en vakverdeling in bovenstuk. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 222 x 115 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaanse commode met figurale intarsia, dik zaag fineer en origineel bronzen beslag. Sloten later. Afmeting: 82 x 66 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kussenkast van notenhout, met ranken en leeuwenkoppen. Kast is uitneembaar. Behoeft enige aandacht. Afmeting: 200 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Zéér grote vergulde houten spiegel in barok-stijl. Italië. 20e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: 189 x 120 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten barok commode met twee lades, snijwerk poten en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 54 x 87 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten orgelgebogen commode met bronzen beslag en queen Anne poten. Afmeting: 83 x 48 x 80 cm. In goede staat.