Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie oude microscopen. 1x Ongemerkt, messing/zwart, circa 1930. 1x Olympus Tokyo, nr. 255330, circa 1970. 1x Euromex Arnhem, circa 1980. Afmeting: H 31 - 35 cm. In goede staat.
Antieke majolica biertap met originele koperen kraan. Floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Binnenrand scherf af, echter niet zichtbaar. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse scheepvaart-kaarten passer van messing, in originele mahoniehouten kist. Gemerkt: Scollick. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
19e Eeuws vergulde bronzen inktpot met ramskoppen. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee antiek glazen vazen op marmeren basement. Circa 1920. Art Deco. Afmeting: H 31 cm. Enkele chips basement. Verder in goede staat.
Twee oude/antieke figuurlijke Diecast spaarpotten. U.S.A. 1x Matroos. 1x Clown. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Italiaanse, vergulde wandconsole met putti. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws dienblad van notenhout, met diverse houtsoorten ingelegd. Floraal. Afmeting: 68 x44 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 52 x 42 cm. In goede staat.
Houten huis ikoon. Triptychon met reproductie. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 70 x 5 cm. In goede staat.
Zware bronzen tazza met Romeinse figuren/faun in tuin decor + klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 30,5 cm. In goede staat.
Antiek gestoken plaquette van eikenhout met putti. Afmeting: 60 x 58 x 6 cm. In goede staat.
Antiek houten wandplaquette met snijwerk, Adam & Eva met slang. Verso Pools etiket; Konservator Zabytk Poznana Prezydim Rady Narodowej. Afmeting: 41 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.
Harvey Guzzine Italy. Hanglamp, 60er - 70er jaren. Ontwerp Luigi Massoni. Afmeting: 52 x Ø 44 cm. In goede staat.
Rode typemachine van kunststof. Merk: Olivetti Valentine. Ontwerp: Ettore Sottsass, 1917 - 2007. Afmeting: 40 x 35 x 12 cm. In goede staat.