Twee handgeknoopte Perzische tapijten. 1x Rood van kleur met een medaillon, afmeting: 160 x 115 cm. 1x Oranje-rood, blauw van kleur, afmeting: 175 x 100 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed (Bidjar). Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 330 x 244 cm. In goede staat.
Perzisch handgeknoopt tapijt. Blauw/rood/oker van kleur, met in het midden een medaillon. Afmeting: 220 x 125 cm. In goede staat.
Twee Chinese tapijten. (Tibet). Licht van kleur met blauw floraal decor. Afmeting: 180 x 94 cm./180 x 126 cm. In goede staat.
Groot, oud Tibetaans kleed met floraal/vazen decor. Afmeting: 200 x 134 cm. In goede staat.
Perzische loper met floraal decor. Kleur: Rood/blauw. Afmeting: L 480 x B 95 cm. In goede staat.
Perzische loper van zijde. Bidkleed. Bakhtiar zijde. Nieuwprijs € 3.500,= Afmeting: L 218 x B 75 cm. In goede staat.
Rond Perzisch kleed met floraal decor. Turkoois ets. Afmeting: Ø 198 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Kelim kleed. Kleur: aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 290 cm. In goede staat.
Antiek zijde kleed met goudbrokaat en floraal decor. Ante pendium. 17e - 18e Eeuw. Lodewijk XV. Afmeting: 187 x 111,5 cm. In goede staat.
Lot met vier diverse Perzische kleden. Waaronder 2x kamelen zak. Allen blauw/rood van kleur. Afmeting: circa 115 x 80 cm. / 102 x 80 cm. / 66 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 250 x 171 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor. Mooie kleuren. Afmeting: 250 x 166 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met coulissen, 20e eeuw, meerkleurig, 260x82cm., in goede staat