Antiek compositie metalen pendule met gallier. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met pauw op de feuille, ankergang en harpslinger. Afmeting: 50 x 18 x 26 cm. In zeer goede staat.
Antiek, Duitse Schwarzwalder regulateur met ranken en hertenkop. Gewei niet origineel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse klokken. 1x Notenhouten vrijslinger, circa 1890. 1x Bahnhäusle koekoeksklok, zonder opzet. Afmeting: 41 - 95 cm. In goede staat.
Antiek Amerikaanse regulateur met florale intarsia en windhonden. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Art Deco klok van bakeliet met chroom. Circa 1935. Afmeting: 17,5 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen pendule in rococo-stijl. Circa 1880. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden, dag en maanstand. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 235 cm.In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden + dagaanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. F. Chambler Newcastle. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en schotelvormige wijzerplaat. Met wekker, peerslinger en één wijzer. Slagwerk van drie haantjes op bel. Afmeting: 38 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Circa 1870. Beschadigd. Afmeting: 35 cm. In matige staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Frankrijk. Circa 1820. Jager met haas en hond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Ongereinigd. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.