18e Eeuwse Chinees porseleinen imari schenkkan met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/goud decor. Bloemenknop op deksel gelijmd. Afmeting: 18 x 22 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/emaille/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung soepterrine met onderschaal. Floraal/landschap decor. Twee chips aan onderschotel, verder goed. Afmeting: 26 x 38 x 28 cm.
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen cheng lung kaststel. 18e Eeuw. Pagode in landschap decor. Alléén randfrit. Afmeting: H 20,5 - 25 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose kom met mandarijn decor + later aangebrachte zilveren voet en rand. Haarlijn. Afmeting: H 9,3 x Ø 18,8 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 18e eeuws Japans porseleinen Imari kwispedoor met floraal/goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 1x 18e eeuw, Imari, floraal/goud decor. 1x 17e - 18e Eeuw met tuin decor, met bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese rood-lakwerk altaar stukken met bladgoud in baklijst. Afmeting: 44 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Chinees ossenbloed/rood altaar stuk met hoogwaardigheidsbekleders in pagode decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 37 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote Oosterse vergulde houtgestoken altaar stukken. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 46 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot. Familie verte. Bovenrand restauratie + deksel restauratie. Floraal/fruit/vogels/kostbaarheden decor. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kastkommen met floraal decor. Eén kom chip + haarlijn. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 9 x Ø 20,2 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen schotel met kraanvogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Twee met bodemmerk. 1x Figuur/tekst decor. 1x Draken decor. 1x Salamander decor. Afmeting: H 7,5 - 10 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japans porseleinen imari borden. Divers. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari klapmutskom met floraal/goud decor. Chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese schotel met kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen sang de boeuf vaas. 18e - 19e Eeuw. Bodemrand onregelmatig. Afmeting: H 32,5 cm. In redelijk/goede staat.