Antieke gipsen buste van Ludwig van Beethoven. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. Minimale chips. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaas met putti en marmeren basement. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote bronzen Griekse Daphne figuur op zwart marmeren basement. Draagt signatuur J.P. Alioth. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Groot, modern bronzen sculptuur. Naar Oswald Herzog, Berlin. Spread Arms. Echter 21e eeuw. Afmeting: 37 x 65 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun met Napoleon Bonaparte + zwart marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 12 x 17 cm. In goede staat.
Groot groen gepatineerd bronzen figuur. Naakte man. Gesigneerd Adam. Naar Rodin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Groen gepatineerde bronzen discuswerper. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot, oud Afrikaans bronzen masker met bewerking. Op standaard. Benin. Afmeting: 45 x 31 x 40 cm. In goede staat.
Etnografisch Afrikaans bronzen cow mask op standaaard. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen paard naar P.J. Mene. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 13,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kinderhoofd op marmeren basement. Baby par Paule Bisman. 1897 - 1973. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren wandplaquette. Gorch Fock. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
Oude vergulde bronzen Oosterse boeddha, voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse figuren. 1x Man met wandelstok, compositie metaal, circa 1900. 1x Paard, gietijzer. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Twee bronsgegoten wandplaquettes in de stijl van Mucha. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 x B 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Visser met touw, geplaatst op een zwart marmeren basement. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek, zilver-overlay figuur met marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot van zes stuks bronzen figuren. Diverse ambachten. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen beeld. Smid met aambeeld op natuursteen. Circa 1920. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met wereldbol. Frankrijk. Gesigneerd A. Ruch. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Vissersvolk. Geplaatst op houten sokkel. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Gesigneerde natuurstenen gebeeldhouwde vogel. Onduidelijk. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.