Drie-delig Delfts kaststel met landgoed/figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,5 - 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse fayence apothekerspotten. V. Rofatum + V. Thuthioe. Enkele chip. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse apothekerspotten met floraal decor. Afmeting: H 23 - 24,5 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Delftse polychrome fayence borden met tuin decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse 17e - 18e eeuwse fayence apothekerspotten. Éuropa. Restauraties. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse Delftse fayence vazen. 18e + 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 39 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuws Italiaanse fayence apothekerspot met annotatie 1711. Met landhuis decor. Gat in bodem. Afmeting: H 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence vazen met chinoiserie/vogel/floraal decor. Bodemmerk H v H. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met bloemvazen decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee grotere 18e eeuwse Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek Samson porseleinen kaststel met floraal/goud/familiewapen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Tegeltableau met vier 17e eeuwse Hollandse fayence tulptegels. Randschades. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Lot met Hollandse fayence tegels. 19e Eeuw. Landschap in cirkel. Aantal: 60 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met antieke fayence mangaan tegels. Tulp decor. Aantal: 60 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
12-Delige vroeg 19e eeuwse polychrome fayence tegeltableau. Kruisiging Jezus Christus. Enkele restauraties. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijke staat.
Lot met 41 stuks antieke wandtegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Lot met 40 stuks antieke wandtegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Lot met 14 stuks 17e - 18e eeuwse tegels. Divers. Met interessante decors. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Vier diverse antieke wandtegel tableau's. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 26 + 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 110 stuks antieke witte wandtegels. Witjes. Puntgaaf. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met antieke Hollandse, bijbelse fayence tegels in cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.