Vijf diverse oude/antieke wekkers. 20e Eeuw. Onder meer; Junghans, Rosier et cetera. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Wijzerplaat lakschade. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schatz scheepsklok met houten stuurwiel. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 62 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse reiswekker. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer en compositie metalen figuren. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans pendule met messing. Stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke empire comtoise wandklok met spillegang en harpslinger. Circa 1820. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Elektrische National tijdklok in eikenhouten kast. Circa 1900. Deel voorfront mist. Functie niet getest. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder koekoeksklok met edelhert, vos en haas. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Duitse Jaeger Fürderer Schwarzwalder koekoeksklok met koekoekvogel + ranken decor. Gesigneerd. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse louis seize marmeren pendule. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 56 cm. In goede originele staat.
Eikenhouten art deco pendule met messing bewerkte wijzerplaat + Junghans uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 22 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Antieke, gave notenhouten veritable Westminster art deco regulateur met kwartierslag. Acht slaghamers op gongstaven. Afmeting: 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse louis seize pendule van marmer, met Jeanne d'Arc. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Craquelé in wijzerplaat. Slinger mist. Verder in goede staat. Afmeting: 34 cm.