This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee kaarskandelaren, 1810
Result: 2.000 EUR

18e Eeuws tabernakel secretaire
Result: 2.000 EUR

Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt
Result: 2.000 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Draagt signatuur van Henri Laurens. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm.
Result: 2.000 EUR

Set van zeven Delftse fayence apothekerspotten. 18e Eeuw. Mangaan kleurig met pauw decor. Enkele chips onderranden. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 28,5 cm.
Result: 2.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Randfrit. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

3x Samovaar/kraantjeskan
Result: 1.800 EUR

Drie antieke samovaars/kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Rusland. Messing + plated. Afmeting: 40 - 50 cm. Eén deuk. In redelijk/goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 75,5 cm.
Result: 1.750 EUR

Vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 75,5 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink
Result: 1.700 EUR

Witgouden armband
Result: 1.600 EUR

Klaas Bernink, Abstract
Result: 1.600 EUR

Bas Kloens, Landschap met vegetatie
Result: 1.600 EUR

Bas Kloens, 1974. 1940 - . Landschap met vegetatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 180 x B 250 cm. In goede staat.

Pendule met muziek
Result: 1.600 EUR

Antieke Pander boekenkast, 1900
Result: 1.600 EUR

Antieke Hollandse, uitneembare, eikenhouten Pander boekenkast met schappen, driekwart zuilen en Korinthische kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 211 x 270 x 50 cm. In zeer goede staat.

Chinese dekselvaas, H 66 cm.
Result: 1.600 EUR

Zeldzame, grote, 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met tuin in coulissen + vogel decor. Gelijmd. Afmeting: H 66 cm. In matige staat.

Twee zilveren patrijzen, strooiers
Result: 1.500 EUR

Twee grote zilveren patrijzen, 833/000, als strooier, met stenen in de ogen. MT.: onduidelijk, Groningen, jl.: Y:1908. 29x22x9cm. ca 800 gram. Minimale deukjes. In goede staat.

Abraham Hulk, Hollands zeegezicht
Result: 1.500 EUR

Abraham Hulk. 1813 - 1897. Hollands zeegezicht met schepen en figuren op volle zee. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Sabel met bajonet
Result: 1.500 EUR

Staand horloge, 1780
Result: 1.500 EUR

Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900
Result: 1.500 EUR

2x Chinese pijpvaas, H 27 - 32 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met bruin glazuur. Song. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.

Jiri Anderlé, Appasionata
Result: 1.400 EUR

Groot werk van Jiri Anderlé, 1976. 1936 - . Tsjechië. Nr. 9/70. Titel: Appasionata, Venovjno mie zene milade. Ets op papier. Afmeting: H 78 x B 105 cm. In goede staat.

17e Eeuwse documentenkist
Result: 1.400 EUR

Chinees plated servies
Result: 1.400 EUR

4x Plated China. Gemerkt + 90. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon, theekan + comfoor, suiker/melk set. Floraal decor. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Zeldzame zilveren dekseldoos
Result: 1.300 EUR

Zeldzame zilveren dekseldoos, 800/000, ovaal model met een fraai gegraveerd deksel met figuren in het landschap. 8x7x3,5cm. In goede staat.