Bronzen figuur. Gesigneerd Josef Cantré. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Oude bronzen Tibetaanse boeddha op drie poten. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oostenrijkse houtgestoken buste uit 1959. Moroder Mayrhofen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Drie grote Oosterse snijwerken. Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Vissersvolk. Geplaatst op houten sokkel. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Rodin. Naar origineel voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen condor op zwart-marmeren basement. Art deco-stijl. 21e Eeuw. Draagt de signatuur Quellires. Afmeting 24 x 41 x 23 cm. In goede staat.
Groot hardhouten fijngesneden figuur met fabeldieren. Draak + aap. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot hardhouten fijngesneden Indonesisch figuur met fabelwezen. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Wandelaar/marskramer met rugzak. Mogelijk door Kip te Oldenzaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Circa 1900. 1x Twee jongens. 1x Meisje met kittens, R.W. Lange, 1879 - 1944. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 1x Burkiva Faso figuur. 1x Omhelzing, Firma Hari. Afmeting: H 26 - 43 cm. In goede staat.
Zes metalen figuren. 1x Brons, man met tabakspijp. 5x Figuren van natuursteen met metaal. Door Ad v/d Brink 1944. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Tien diverse figuren van messing en metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Zeer grote marmeren panter. Art deco-stijl. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 60 x 13 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Elli Male Volti design eenden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Jongen met afgeschoten wild. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Griekse dame op stoel. Door Aubert. Antoine Pierre Aubert. 1853 - 1912. Afmeting: 31 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese jade tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Smid bij aambeeld. Op houten sokkel. Getiteld: Industry. Afmeting: 68 cm. In goede staat.