Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Portret negroïde man. Verso gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kleine Chinese yixing theepot. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x 9,7 x 6,2 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische avant garde konstructivist. Tweede helft 20e eeuw. Gouache op geschept papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met tijger/krijger/floraal decor. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 51 x B 81 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Vrouw met paard + goud decor. Napels - Italië. 20e Eeuw. Eén oor beschadigd. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.