Groot art deco figuur. Circa 1920. Liggende panters op rood marmeren basement. Afmeting: 35 x 86 x 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen panter naar Bugatti. Nagietsel. Gegraveerd B + Paris. Afmeting: 22 x 47 x 22 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen olifant met drie koppen + figuren met scepters. Deels verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 36 x 33 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen boedha figuren. 1x Geisha. 1x Figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur naar Bugatti. Jong hert. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 26 x 9 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Dansende luitspeler. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep op zwart marmeren basement door Hans Guradze, 1861 - 1922. Boer met paardenspan. Afmeting: 23 x 49 x 12,5 cm. In goede staat.
Oude terracotta buste naar David van Michelangelo. Gemonteerd op een rood marmeren sokkel en staande op een houten witte zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur (Tara) op lotusbloem. Shiva. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote bronzen gorilla aap. Mooie patina. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek gietijzeren figuur. Napoleon Bonaparte. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vijf Afrikaanse hardhouten olifanten met been. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Vier diverse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Bestaande uit; twee olifanten, stier, Balinees beeld. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Dansende naakte dame. Gesigneerd Duray. Geplaatst op marmeren basement. Gebruikssporen vergulding. Afmeting: H 51cm. In goede staat.
Houtgestoken engel met bazuin. 20e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote granieten sculptuur. Gesigneerd M. Dudzai? 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 47 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke boekensteunen met karibu's op marmeren basement. Gesigneerd v.d. Voorde. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger. 21e Eeuw. Afmeting: 11 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kraanvogels met groene patina. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 80 cm. In goede staat.
Twee antieke van lindenhout gestoken renaissance engelen. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Maria beeld met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 128 cm.In goede staat.