This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Kapitale Japanse Satsuma vaas, H 55 cm.
Result: 200 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma vaas met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kopjes Ø 6 - 9,5 cm.
Result: 140 EUR

Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met mangaan floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Japanse Imari scheerbekken Ø 25,6 cm.
Result: 100 EUR

18e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 14 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Result: 250 EUR

Grote Chinese lakwerk houten dekseldoos met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x 43 x 11 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 9 x Ø 9,7 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen stemcup met ijzer-oxyde rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Result: 100 EUR

9x Chinese borden Ø 23 - 26 cm.
Result: 130 EUR

Negen stuks antiek Chinees porseleinen borden. Queng lung, Kang xi. 18e Eeuw. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Familie Rose pijpvaas, H 16 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met floraal/vlinder/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (9x)
Result: 100 EUR

Chinese knobbelvaas, H 13 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese familie rose vaas, H 33 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met bloesem/tekst decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese borden Ø 20,8 cm.
Result: 150 EUR

Chinese kom
Starting price 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met haven decor. Afmeting: 7,5xø15,5cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen imari schenkkan met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese pot, H 32 cm.
Starting price 2.000 EUR

Chinese schotel Ø 38,5 cm.
Result: 425 EUR

Grote 17e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Oudere restauratie. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese borden Ø 18 - 23 cm
Starting price 60 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18,5 - 23 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, H 60 x B 30 cm.
Result: 650 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Bamboe met vogels en tekst + signatuur. Papier op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schotel Ø 42 cm.
Result: 1.400 EUR

Chinese vaas, Ø 24,5 cm.
Result: 70 EUR

Dunwandige Chinees porseleinen familie rose vaas met geisha's in coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36 cm.
Starting price 800 EUR

Lot oude Chinese munten
Result: 80 EUR

Lot oude Chinese munten. Divers. Brons + porselein. Afmeting: Ø 1 - 5 cm. In goede staat.