Antiek Japans porseleinen Satsuma vaas met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met mangaan floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinese lakwerk houten dekseldoos met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x 43 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met ijzer-oxyde rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9,7 cm. In goede staat.
Negen stuks antiek Chinees porseleinen borden. Queng lung, Kang xi. 18e Eeuw. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met floraal/vlinder/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met bloesem/tekst decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met haven decor. Afmeting: 7,5xø15,5cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen imari schenkkan met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose pot met figuren in tuin/floraal/coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Oudere restauratie. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18,5 - 23 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Bamboe met vogels en tekst + signatuur. Papier op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.
Dunwandige Chinees porseleinen familie rose vaas met geisha's in coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Lot oude Chinese munten. Divers. Brons + porselein. Afmeting: Ø 1 - 5 cm. In goede staat.