18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met haven/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Zeldzame set van negen Chinees porseleinen kommen. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Met tuin decor. Eén haarlijn + vier minimale chip. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi imari schotels met bodemmerk. Tuin/goud decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi, schenkkan met tuindecor. In goede staat. 24 cm.
Antieke 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen olielamp met Chinese vaas, tuin/goud decor, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met reliëf, floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen familie verte gemberpotten met figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén goed. Eén gelijmd. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In matig/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met familie rose figuren in tuin/goud kanton decor. Onderrand schade. Afmeting: 18 x 35 x 23 cm. In redelijke staat.
Kapitale Japanse Satsuma porseleinen knobbelvaas met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met messing monturen + rondom figuren decor. Bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon schotel. Gecontourneerd. Met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/blauw/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselschaal met floraal decor. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rood floraal decor. Afmeting: H 26 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose roomborden met floraal emaille decor. Chips + één keer haarlijn. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met figuren in tuin/floraal/feniksen en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 77 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam zeven-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand gelijmd, verder goed. Afmeting: H 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese porseleinen kanton tafelschaal 19e met 925/000 zilveren voet. Figuren/vogels/floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 41 x 33 cm. In goede staat.