18e Eeuwse Delfts-witte fayence koe met melkende boer. Eén oor + hoorns beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 16 x 24 x 12 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Delfts fayence polychrome kaststel. 18e Eeuw. Gemerkt B:P: en gemerkt met De Vergulde Blompot. Enkele restauratie + beschadigingen. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence strooppot. S. Chicor. C. Tuit beschadigd. Afmeting: H 22,3. cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Delftse tulpenvaas met figuren in landschap decor. Gemerkt A.P.K. Deksel gelijmd. Afmeting: 25 x 27 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse stijl. Landschap decor. Circa 1900. Eén chip deksel, verder in goede staat. Afmeting: circa H 31 cm.
18e Eeuwse Delftse fayence stroopkan. DE.Cort.Cit. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Gemerkt De Bijl. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse fayence schotel met landschap/floraal decor. De Pauw, J.V.H. Anno 1728. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met draak/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: Ø 33,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence bloempotten met floraal decor. Ongemerkt. Beide potten gelijmd. Afmeting: H 17 x Ø 28 cm. In matige staat.
Twee 19e Eeuwse Delftse fayence wandplaquettes in rococo-vorm. Figuren in landschap. Gemerkt A.P. Eén plaquette gelijmd, ander gaaf. Afmeting: 40 x 32 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Middelgrote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot. E. Hiera. Pigrae. G. Chip bovenrand. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. EL. LENITIUUM. Randschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke polychrome Makkumer fayence vogelkooi wandplaquette met monogram. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Makkumer fayence vogelkooi wandplaquette. Monogram W.R. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Ex Guaiaci. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Lot van 60 stuks antieke schildpad glazuur wandtegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
35 Stuks Hollandse waterschap tegels. Circa 1800. Terpen met gebouwen, divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
86 Stuks landschap tegels naar antiek voorbeeld. Mangaan-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
20 Stuks Friese bloemen tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 18e Eeuw. Floraal. 1x Wandfontein, restauratie. 1x Dekselterrine, ongemerkt. Afmeting: 21 - 35 cm. In goede staat.
Lot van 105 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.