G. Janssens. Belgische School? Circa 1930. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Eén beschadiging. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.
A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram M.M. 19e - 20e Eeuw. Portret jonge vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
J.F. Scherrewitz. 1868 - 1951. Boeren schuur met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Pierre Willem Hoeks. 1906 - 1990. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 81 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
R. Renard. 21e Eeuw. Spelende kinderen op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.