Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 17e Eeuw. Floraal met deels overlay floraal goud (later). Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 41 x Ø 21,5 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén vaas gelijmd, slecht gerestaureerd. Eén vaas leeuw niet origineel. Afmeting: H 29 cm. In matig/goede staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...
Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.