Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Floraal/goud/draken decor. Bestaande uit: Twee rijstkommen met deksel. Eén kom, floraal/goud + bodemmerk. Drie schalen, waarvan twee met bodemmerk. Afmeting: 12 ...
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuws. Familie Verte + Familie Rose decor. Enkele met bodemmerk. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kraanvogels in landschap + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier antiek Japans porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Divers. Onder andere; Kutani. Grote kom randrestauratie, verder in goede staat. Afmeting: 16 -26 cm.
Twee Chinees porseleinen draken schalen met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met vogels/tekst/boschage decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese zes-kantige Yixing trekpot met bamboe/geritste tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/kostbaarheden decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont...
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere Kang Xi en Queng Lung. Beschadigd. Afmeting: 8,5 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen Chinees antiek Kantonees porselein. Bestaande uit; Grote gemberpot, gaaf. Grote dekselvaas, bovenrand gelijmd + deksel. En een kleine dekselvaas, beschadigd. Afmeting: 18 - 31 cm. In matig...
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale emaille beschildering + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese celadon hocker van porselein met draken decor + bodemmerk. (voor kinderen). Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek-stijl bord met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese balustervormige vaas met vogels/paarden in landschap + koppen. Bakfouten bij onderrand. Afmeting: H 43 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat
Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Celadon theekan, floraal/pompoen decor, craquelé glazuur. 1x Abrikoos met okerkleurig glazuur, chip. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf delen oud Chinees geglazuurd steengoed. Onder andere: schalen, kommen et cetera. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Chinees zijden hesje. Handwerk. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Gelithografeerd. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met lijster op bloemtak decor +tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met kylins, floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Republiek et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japans porseleinen Kutani kom met kraanvogel/goud decor. Rand gelijmd. Afmeting: H 13 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met bruin-zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 5,2 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + blauwe draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 43,7 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kom + vier bordjes, floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 14,5 - 15,5 cm. Eén restauratie + chips bij één bordje. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde. A hundred boys. Afmeting: H 62 x B 31 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen schotels met floraal decor. 18e Eeuw, cargo? Afmeting: Ø 16 - Ø 17 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinese oude Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek cloisonné. Bestaande uit: 19e Eeuwse kom met bodemmerk, China? En twee Japanse dekseldozen, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met oxyde rood floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese bronzen censer met oren. Bodemrand gescheurd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 16 x 11,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon penselenpot met bodemmerk. Bamboe-vorm. Chip bodemrand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Kleurstelling: Paars, blauw met goudrand. Craquelé glazuur. Afmeting: 10 cm. x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine bord met reliëf decor van vleermuizen in landschap + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose terrine met onderschotel. Figuren/floraal/insecten en goud decor. Afmeting: 17 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees speksteen gesneden hoofd op houten console. Enkele chips. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese emaille sur bisquit porseleinen penselenpot met lelie decor. Afmeting: H 10,6 cm. In goede staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.