Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering + goud-inleg 'Bernard'. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, Gabion Fournel. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Twee Indonesische krissen + twee replica sierdolken. 20e Eeuw. Afmeting: L 36 - 53 cm. In goede staat.