Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + borrelglas. Eén karaf enkele chips. Afmeting: 23 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse dekseldoos met boulle-stijl inleg op deksel (zaagwerk + spiegels). Afmeting: 7 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten kistje (giebeltruhe) in gotische stijl, met bronzen beslag en origineel slot + sleutel. Patina + gebruikssporen. Afmeting: 20 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Hollandse art deco tinnen tafellamp met eekhoorn. Circa 1920. Gero. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Vijf antieke dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Diverse houtsoorten + intarsia. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke (medische) elektrotechnische apparaten. (1) Electro Medical Apparatus Prof. Ray Crossvenor Terrace Cookerton (mahonie kist), goed. (2) Elektrodes + accessoires (in mahonie houder).(3) Gew...
Antieke gietijzeren Godin Cie Maison potkachel. Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Twee bronzen kaarskandelaren. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Divers antiek koperwerk. Onder andere; aker, paraplubak, melkkan, kroonluchter en ketels. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Napoleon III kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Oud emaille reclamebord van Schuttersveld/Manchester, Gebroeders van Heek. Circa 1960. Langcat Bussum. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 39 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.