This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Lot houten speelgoed
Result: 20 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.

3x Antieke Duitse porseleinen poppen
Result: 80 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) A.M. Marseille 3200 meisjespop. (2) Trebor Germany Nr. 22. (3) Schotse jongen met kilt. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

Drie porseleinen poppen
Result: 50 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...

Vijf oude modelbouwdozen
Result: 60 EUR

Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese (vaas)lampen
Starting price 200 EUR

Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Zilveren beker
Result: 90 EUR

Zilveren beker, 950/000, getailleerd model met fijn lijnendecor, gepointilleerde bewerking en versierd met rijkelijk versierd cartouche. ø8x8cm. ca 76 gram. Frankrijk na 1838. In goede staat

Zilveren pil/pepermunt doosje
Result: 70 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rechthoekig model voorzien van getrembleerde bewerking en gravure van een stadsaanzicht. Het doosje heeft een scharnierend deksel. MT.: C.J.Bruinings, Joure, jl.: r:1876. Met...

Zeven antieke Chinese kommen Ø 12 cm.
Starting price 80 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kommen. Drie met feniks/draken decor. Vier met vogel op bloesemtak decor. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke ikoon
Result: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.

J. Franken, Stilleven
Starting price 250 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. 20e Eeuw. Stilleven met fruit in aardewerken schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence
Result: 130 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Result: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren snuifdoosjes
Result: 90 EUR

Twee zilveren snuifdozen, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd model versierd met bandelwerk en een deksel met gedreven decor met voluten. Op het doosje zit een zilveren element met een onduidelijk...

L.J. Klein, Hollands wintergezicht
Result: 190 EUR

L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

Twee Chinese penselenvazen, Ø 13 cm.
Result: 200 EUR

Twee grote Chinese hardhouten gesneden penselen vazen met rondom figuren/boeddha decor. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In goede staat.

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Starting price 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.

Drie bijbels met zilverwerk
Result: 100 EUR

Drie bijbels, waarvan één met goud op snee, voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Result: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot steengoed
Result: 50 EUR

Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke tinnen kannen
Starting price 80 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

West Afrikaanse beelden
Result: 130 EUR

2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Starting price 120 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een koe. Aan de achterzijde van de steel voorzien van een monogram gravure: C.B. MT.: A.M. Sustring, Sneek, J.Schijfsma, Sneek,1838/1873. 20 cm. ca 30 ...

Jan Korthals, Boeren interieur
Result: 200 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke zandstenen vijzel met gemaal
Result: 45 EUR

Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Kleine Meissen spiegel
Starting price 40 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Majolica bloempot op zuil
Starting price 150 EUR

Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

Platelen Eskaf dekselpot, 1930
Result: 300 EUR

Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,6 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren bij pagode decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling
Result: 200 EUR

F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.

Twee moderne windlichten
Starting price 50 EUR

Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Result: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Starting price 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Twee antieke bestekkisten
Starting price 450 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten bestekkisten met bandintarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 39 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband met bloedkoraal
Starting price 45 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...

Lot glazen bloemen (9x)
Starting price 100 EUR

Negen glazen bloemen in Murano-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.

Lederen dokterstas
Result: 120 EUR

Grote oude lederen dokterstas. Gemerkt Stratic. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 52 x 39 cm. In goede staat.

Antiek glas-in-lood venster, 1900
Result: 225 EUR

Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Starting price 90 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met jarretels
Starting price 1.250 EUR

Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur waarschijnlijk C. Milles?. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte lampenvoet, H 58 cm.
Starting price 800 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met landschap/figuren/coulissen + goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Vier delen Imari porselein
Result: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Collier van cultivé parels met witgoud.
Result: 650 EUR

Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...

Twee dier figuren
Starting price 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleuring, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Result: 200 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Franse Art Deco beeldengroep, 1930
Result: 300 EUR

Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Haardscherm + krantenhouder
Starting price 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.

Horlogeketting met signetten
Starting price 120 EUR

Zilveren chatelaine met signetten. 833/000. Horlogeketting met kippenring en 2 tonnen met bewerking en onderaan de ketting 2 signetten en een sleutel met bewerking. 27 cm. ca 50,2 gram. In goede staat...

Granaatcollier met streekslot
Starting price 300 EUR

Collier met 5 rijen granaatkralen, ø4,5mm, bevestigd aan een geelgouden streekslot, 585/000, ø 25 mm, versierd met filigrain en gouden appliqueen, voorzien van bijpassende geelgouden eindstukken. leng...

Zilveren beugeltas
Starting price 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 800/000, gecontourneerde model opengewerkt met putti en floraal decor. Voorzien van een tas met zwart kanten bewerking. De tas is voorzien van een jasseronketting. 18x23cm. In...

Gouden broche met granaat
Starting price 325 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche bezet met granaten met diverse slijpvormen. ø 34 mm. ca 11,3 gram. Voorzien van een scharnierend hangeroog. In goede staat

Moderne bronzen vogel op marmeren basement
Starting price 900 EUR

Grote moderne bronzen vogel op zwart marmeren basement. In de stijl van Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 28 cm. In goede staat.

Lot barometers (5x)
Result: 50 EUR

Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Bijbel met gouden slot
Result: 250 EUR

Bijbel met groot gouden slot, 585/000. Bijbel met het nieuwe testament voorzien van een groen velours omslag en met een royaal uitgewerkt geelgouden slot. versierd met graveerwerk. MT.: onduidelijk. 1...

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Starting price 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1891
Starting price 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant en robijn
Starting price 1.250 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met diamant en robijn. Een choker met een koordschakel, in het midden voorzien van 2 verbonden gouden elementen in de vorm van slangen. Beiden voorzien van 2 kleine robijnt...

Antiek Japans figuur
Result: 450 EUR

Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, Ram
Starting price 650 EUR

Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Ram. Gedetailleerd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

3 Sieraden met granaat
Result: 70 EUR

Lot met drie sieraden met granaat. Een double choker met bloemvormige elementen en 3 hangers, bezet met granaat, een armband met vierkante schakels met 9 granaten, mist 2 stenen en een ring met rozet ...

Lot Chinees porselein ( 6x)
Starting price 200 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...

Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm.
Starting price 100 EUR

Vijf oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee vazen bovenrand gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bronzen figuur
Starting price 160 EUR

Zwaar Chinees bronzen figuur met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Chinese man met aardappels? Afmeting: 32 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Starting price 140 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Zilveren kluwenmand
Starting price 140 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, gezaagd rond model met schubbenpatroon. Voorzien van een parelrand en een hengsel met parelrand. MT.: J.M. van . Kempen, Voorschoten. jl.:I: 1918. ø10x10cm. ca 77 gram....

Collier met kornalijnkralen
Starting price 120 EUR

Collier van gefacetteerde kornalijnkralen verbonden door middel van metalen ogen en voorzien van een geelgouden kapitolsluiting. ø8-11mm.lengte 60 cm. In goede staat

Chinese Familie Rose tegel in lijst
Result: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

Vier zilveren doosjes
Result: 60 EUR

Vier zilveren pillendoosjes, een rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van krulbewerking, 34x22mm, een rond doosje met parelranden, voorzien van deksel met hamerslag en groen velours int...

Vier zilveren naaldenkokers
Result: 100 EUR

Vier zilveren naaldenkokers, 833/000, een ovaal model met ribbewerking, 8,5 cm, een ovaal model gecontourneerde ribbewerking, 6 cm, een gecontourneerde koker met ribbewerking en bloemdecor, 6,5cm, en ...

Antiek Frans figuur, Man met hoed
Starting price 180 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Man met baard en hoed, nap en wandelstok. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Messing tafellamp, H 54 cm.
Result: 100 EUR

Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.

Zilveren tabakspot
Starting price 350 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rond model voorzien van een omgeslagen rand met ribben en een gezaagde voet. De tabakspot heeft een rond deksel met plooien en knop gemaakt uit een bloem. De rand van de p...

Twee kandijcoupes met zilverwerk
Starting price 150 EUR

Twee kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Twee coupes met slijpwerk en voorzien van een aculadevormige rand. De coupes zijn geplaatst op een ronde zilveren voet met gepointilleerd decor en heb...

Zilveren schaal
Starting price 160 EUR

Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.

Lot zilveren sieraden, 3x
Result: 70 EUR

Lot met 3 zilveren sieraden, met een armband, een ronde broche en een opengewerkte broche met filigrain. totaal ca 21,7 gram. In goede staat. Diverse gehaltes

Bronzen beeld, Edelman
Starting price 450 EUR

19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zilveren ring blauwe steen
Starting price 50 EUR

Moderne zilveren ring, 835/000, met grote ovale gespleten kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauwe steen, ø 8mm. ø 61. grootte kop 39x23 mm. ca 24,9 gram. In goede staat

Zilgold armband
Result: 50 EUR

Fraai Zilgold armband, een geelgouden armband, 585/000, met een zilveren kern, 925/000, met een gevlochten getorste schakel. Voorzien van een karabijnhaak. ø 2,8mm. lengte 19 cm. Nieuwprijs €275,-. In...

3 Wandelstokken met zilver
Result: 150 EUR

Drie wandelstokken met zilver, een wandelstok met halfrond handvat versierd met een meanderbewerking, diverse deuken, een wandelstok met een halfrond handvat deels versierd met biedermeier graveerwerk...

Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Starting price 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Result: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Result: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Starting price 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Result: 250 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, Rococo-stijl, op een vierkant gecontourneerde voet en pilaar, getorst, versierd met kwabben en rasterbewerking. Het licht heeft dezelfde bewerking en vorm als de vo...

Chinese schaal Ø 25,7 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Result: 160 EUR

Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Opengewerkte zilveren pot met spijlendecor, geplaatst op 3 klauwpoten, een gekrulde greep en een zilveren deksel met lisdodde bloemen. 9x6x14cm. ca 192 ...

Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm.
Result: 250 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Grote tinnen theekan
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lava camee broche
Starting price 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.

Penvuur jachtgeweer
Starting price 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Drie helmen
Starting price 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.
Result: 2.250 EUR

Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.