Adrian van Porten. 19e Eeuw. Hollandse haven met figuren. Met goudkleurige ornamentlijst. Afmeting: H 32 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.
L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio Trans-Isulana. Drenthe/Friesland. Door Petrus Kaerius, 1612. 1570 - 1630. Pieter van der Keere. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede ...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Franse School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure met vier chameiris flore soorten (iris). Gravure op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zomer + wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
K. Droste. 20e Eeuw. Bloemstilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '90. Epreuve de artiste. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 64 x B 74 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen in Chinese schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte jonge Chinese vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
G. Burger, 1886. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Drie antieke landkaarten. 17e - 18e Eeuw. 1x La Gueldre, Pierre van de Aa, 1659 - 1733, verkleurd. 1x Zuthpen belagering, door Don Frederico MDLXIIXVI, handingekleurd. 1x Heerlijcheijt van Overrijssel...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
B. Timmer. Hollandse School. Circa 1900. Moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.F. Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Wandelaar langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Twee boeren bij balie. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Italiaans neo renaissance triptychon ikoon naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Gelithografeerd. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Weidend paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 101 cm. In goede staat.
H.G. de Korte. 1941 - Vrachtboot op de IJssel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 27 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Twee retouches. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Selhorst. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
Henk ter Horst. 1937 Roswinkel. '92. Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 20 x B 19 cm. In goede staat.
J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Oude Warner Brothers 'Casablanca' affiche met Ingrid Bergman & Humphrey Bogart. 20e Eeuw. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijke staat.