Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Adriaan Terhell. 1863 - 1949. Hollands havengezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1875 - 1945. Dorpsgezicht met ophaalbrug. Gerepareerde scheur. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In redelijke staat.
H.J. Baas. 20e Eeuw. Platbodem op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 20 cm. In goede staat.
Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.
E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch landschap. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.