Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen pot met floraal decor. Jiajing gemerkt. Haarscheuren + enkele chips. Afmeting: H 26,5 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.
Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draken in wolken decor. Afmeting: H 20 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1. Tuin/vogel/goud decor. 2. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met opgewerkt reliëf van tuin/vogel decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 40 x Ø 41 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met feniks/draak decor. Blauw + oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1). Blauw/wit, met landschap/figuren en tekst decor, ingekort. 2). Familie Rose, met geisha en zotje te paard + tekst decor, goed. Afmeting: 28 - 34 cm. In mati...
Oude Chinese snuffbottle van agaat. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met goudvissen en goud decor + verguld bronzen montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; twee keer Kantonees, Familie Rose, figuren/goud decor, haarlijn + chip. En Familie Rose floraal/paradijsvogels + bodemmerk, chips. Afmeting: Ø 20...
Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.
Antiek Chinees Ming boeddha figuur met mooie originele patina. 16e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met floraal/vogel en insecten decor. Afmeting: H 20 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen fluitje in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Chinese celadon waterschaal met geritste tekst + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen dekselpot met rood glazuur + goud, vleermuizen in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal/figuren/vissen decor. Afmeting: 50 x 54 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dikke tegels met boeddha figuren decor en rood glazuur. Afmeting: 16,5 x 16,2 x 2,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Géén bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.