Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen hangbloempot met rondom figuren in berg/landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met roofvogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleder op wolk. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Twee kapitale antieke Japanse bronzen vazen met draken/vogel decor et cetera. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met schubben-glazuur in bloemvorm. Sung-stijl. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur. Ru techniek. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Lot Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 9 cm. In matige staat.
Geribbelde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.