Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Warmink pendule met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink pendule met kwartierslag Westminster + maanstand en slagwerk op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlichtklok. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Junghans kopie mysterieuze pendule. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.