Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...
Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...
Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.
Antieke Weense pendule met jacquemart. Automaat. Molen en waterval bewegen. Halfuur-slag op bel. Touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Antieke Diecast tafelklok met automaat. Vrouw met honden. Tongen van honden bewegen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met engel en lyra. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Franse vuurvergulde bronzen empire mini-pendule met spillegang uurwerk. Roodkapje en de wolf. Eén wijzer mist. Uurwerk niet getest. Afmeting: 22 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
18e Eeuwse gesigneerde Franse boulle klok. Uurwerk Bertrand Paris. Omgebouwd naar ankergang. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Diecast wekker met automaat. Circa 1900. Vrouw-figuur heeft beweegbare arm met koperen bel. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Franse boulle reiswekker. 20e Eeuw. Met wekker en halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Hollandse Art Deco wandklok. Architect ontwerp Willem Penaat. 1875 - 1957. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlicht pendule. Compositie metaal, verguld. Met putti en albasten basement. Circa 1880. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok met automaat. Notenhout. Circa 1900. Pierrot beweegt arm met messing bel. Mechanisme compleet en werkend. Behoeft aandacht. Afmeting: 42 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met officier op wijzerplaat. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
Antieke Franse Cercle Tournant bureauklok van messing. Farcot a Paris. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse keramieken chinoiserie tafelklok. J. Vieillard & Co. Met foo-dog. Beschadigingen. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.
Antieke messing pendule met zes zuilen, onder glazen stolp. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Vorderzappler bureauklok van messing. Met hoefijzer en jockey cap. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Louis Seize burgemeestersklok met achter-glas-schildering + mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Circa 1880. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 209 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlichtklok. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing St. Marti glaspendule met brocotgang en facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met mahonie en intarsia. Dag + seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke schilderij-klok. Gelithografeerd. Circa 1910. Voor onderdelen. Afmeting: 60 x 72 x 11 cm. In matige staat.
Antieke Engelse eiken + mahoniehouten staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, seconden + datum aanduiding. Wijzerplaat geretoucheerd. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.