Antiek verguld bronzen figuur. Frankrijk. Meisje met capuchon. Met ivoren gezicht. Circa 1900. Door G. Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Man in winterjas met mand. Gesigneerd Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.