This website uses cookies

51. Januariveiling 2022

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
2 Odeurflacons met zilver 73
2 Odeurflacons met zilver

Result:

70 EUR

Sold
Odeurflacon met zilver 74
Odeurflacon met zilver

Result:

50 EUR

Zilveren koektrommel met onderschotel 75
Zilveren koektrommel met onderschotel
Starting price 650 EUR
Sold
Gouden vulpotlood 76
Gouden vulpotlood

Result:

170 EUR

Gouden tandenstoker 77
Gouden tandenstoker
Starting price 150 EUR
Zilveren slatang, 1857 78
Zilveren slatang, 1857
Starting price 225 EUR
Sold
Drie-delig zilveren servies 79
Drie-delig zilveren servies

Result:

325 EUR

Sold
Zilveren schaal 80
Zilveren schaal

Result:

180 EUR

Zilveren schaal 81
Zilveren schaal
Starting price 120 EUR
Zilveren broodmand 82
Zilveren broodmand
Starting price 350 EUR
Zilveren staand horloge onder stolp 83
Zilveren staand horloge onder stolp
Starting price 340 EUR
Sold
Drie zilveren strooilepels 84
Drie zilveren strooilepels

Result:

85 EUR

Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw 85
Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw
Starting price 350 EUR
Sold
Twee zilveren miniaturen, koetsen 86
Twee zilveren miniaturen, koetsen

Result:

110 EUR

Sold
Vijf zilveren miniaturen 87
Vijf zilveren miniaturen

Result:

275 EUR

Sold
Zes zilveren miniaturen 88
Zes zilveren miniaturen

Result:

60 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 1851 89
Zilveren pijpcomfoor, 1851
Starting price 160 EUR
Sold
Zilveren bonbonschaal 90
Zilveren bonbonschaal

Result:

130 EUR

Sold
Vijf zilveren vorken 91
Vijf zilveren vorken

Result:

200 EUR

Antieke zilveren lepel 92
Antieke zilveren lepel
Starting price 60 EUR
Sold
Zilveren tas + rokhaak 93
Zilveren tas + rokhaak

Result:

325 EUR

Zilveren theepot 94
Zilveren theepot
Starting price 350 EUR
Sold
Inktstel met zilver & kristal 95
Inktstel met zilver & kristal

Result:

180 EUR

Zilveren rammelaar 96
Zilveren rammelaar
Starting price 300 EUR