Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeilschepen bij havenmonding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.
P.G. van Os, 1924. 1869 - 1944. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In redelijke staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Jo Kruyder-Bouman. 1886 - 1973. Haven Koruiza-Vis Jogoslavia. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.
D. Holtman, 1962. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Kinderen spelen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Figuur te paard op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Johan Visfé 1935 Volendam. Volendamse haven. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
F.F. Vingerhoed. 20e Eeuw. Stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Clemens Briels. Nr. 55/500. Kleurrijke fantasie voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Onbekend. Antieke gouache met erotische voorstelling en tekst. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 x B 11,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
Tom Wesselmann. 1931 - 2004. Nr. 36/199. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 53 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Poldergezicht met windmolen en eenden. Afmeting: H 10,5 x B 14 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Gouache op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Drie werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost-Indische inkt op papier Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
D. d'Arte. F. Conso. Italië? Vis op metaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 6,5 x B 20,3 cm. In goede staat.
Johan van Wissen. Hollandse School. Circa 1930. Bomschuiten en vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Ovaal schilderij. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Twee ovale schilderijen. Interieuren met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1880. Gezicht op Bosporus met vele schepen bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koe bij hek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.