Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anna Kerling. 1862 - 1955. Bergdorp. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met diverse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Wollhoff. Circa 1930. Dorpsstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
F. van Gaalen. Hollands stilleven met tinnen kan, fruit etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Rosemary. Tweede helft 20e eeuw. Angora poes. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Verso L. Muller 1886. Watermolen in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
E. van Os. Circa 1900. Wintergezicht Laren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.
Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M. de Jongh. 20e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x 100 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse ingekleurde prent met Napoleon. In mooie mahoniehouten empire lijst. Afmeting: H 78 x B 98 cm. In goede staat.