This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Lot kristallen flacons etc. (10x)
Result: 140 EUR

Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Antieke pruikenbol, H 16 cm.
Result: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Lot kristalglas
Result: 80 EUR

Groot lot kristalglazen glazen met slijpsel. 20e Eeuw. Aantal: 56 glazen. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Oneindig
Result: 120 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Lot divers glaswerk (7x)
Result: 120 EUR

Lot oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; draaiglas, emaille-glas et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Glazen vazen
Result: 100 EUR

Twee grote Jugendstil glazen vazen met floraal emaille decor. Circa 1900. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.

Zes kristallen karaffen
Result: 80 EUR

Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 35 cm. In goede staat.

Anna Groen/Copier likeurset
Result: 50 EUR

Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Twee mondgeblazen vazen
Result: 60 EUR

Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.

Anna Groen/Copier Leerdam set
Result: 40 EUR

Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

Copier Leerdam cactuspot, 1930
Result: 80 EUR

Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.

IJs-emmer + shaker
Result: 40 EUR

Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Twee delen Zweeds glaswerk
Result: 70 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Result: 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Result: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Lot draadglas (5x)
Starting price 50 EUR

Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Opaline set + twee Venetiaanse vazen
Result: 50 EUR

Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Result: 40 EUR

Antiek drie-delig Hollands opaline glazen kaststel met floraal decor. Handbeschilderd. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 38 cm. In goede staat.

Vier moderne glazen vazen
Result: 90 EUR

Vier moderne glaswerk vazen. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Starting price 40 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.

Vijf Roemer wijnglazen
Starting price 40 EUR

Vijf Duitse Roemer wijnglazen met druivenranken geëtst. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Set geslepen kaarskandelaren
Starting price 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Vijf glazen zwanen figuren
Starting price 40 EUR

Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Vier glazen Murano figuren
Starting price 50 EUR

Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.