Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Hippolyte van Soom. 1856 - 1922. Belgische School. Landschap met boerin en rivier. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Platbodems op zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Drentse boerderij met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram H.J.G. Circa 1920. Veen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Hub. Brouwer. '47. Damesportret in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 52 cm. In goede staat.
Wollhoff. Circa 1930. Dorpsstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
F. Morgan. Engeland. Handwerk schilderij gemaakt van zijde. Spelende kinderen in tuin. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met diverse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.