This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

H. v.d. Berg, Afrikaanse boerderij
Starting price 100 EUR

Henk v.d. Berg. Titel verso Riebeek-West, Suid Afrika. Afrikaanse boerderij met figuren. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Modern landschap
Starting price 130 EUR

Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Naar Joseph Nigg, Twee botanische prenten
Result: 60 EUR

Twee antieke Weense botanische prenten in mahoniehouten lijsten. Naar Joseph Nigg. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Starting price 280 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Tom Wesselmann, Elizabeth Taylor
Result: 375 EUR

Tom Wesselmann. 1931 - 2004. Nr. 36/199. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 53 cm. In goede staat.

Jos Klaus, Mand met rozen
Result: 500 EUR

Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Starting price 90 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

B. Rijnders, Stilleven, moederpoes met kittens
Result: 120 EUR

B. Rijnders. 20e Eeuw. Stilleven. Moederpoes met kittens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 67 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Starting price 150 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Starting price 150 EUR

Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.

Victor Bauffe, Poldergezicht
Starting price 350 EUR

Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

L. van der Vlist, Riviergezicht
Starting price 650 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht met boot, ophaalbrug en wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Cornelisz, Citroen en Roemer
Result: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Result: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met oesters
Result: 140 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, IJssel gezicht
Starting price 600 EUR

H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht met boten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

H.J. Pauwels, Havengezicht Rotterdam
Starting price 450 EUR

H.J. Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

T. van Asten, Strand Scheveningen
Result: 60 EUR

T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Voluptueuze dame
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Jotaf, Moderne compositie met gezicht
Result: 60 EUR

Jotaf, 2003. Moderne compositie met gezicht. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 64 cm. In goede staat.

Hal Wichers, Indonesisch dorpsgezicht
Result: 350 EUR

Hal Wichers. 1893 - 1968. Indonesisch dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Onbekend, Erotische voorstelling
Starting price 150 EUR

Onbekend. Antieke gouache met erotische voorstelling en tekst. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 x B 11,5 cm. In goede staat.

Hans Lenteman, A'dams stadsgezicht
Starting price 250 EUR

Hans Lenteman. 1876 - 1953. Stadsgezicht Amsterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Monogram CDW, Stilleven met waaier
Starting price 80 EUR

Monogram CDW. 20e Eeuw. Stilleven met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.