Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
B. Rijnders. 20e Eeuw. Stilleven. Moederpoes met kittens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.
B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Corneille '97. 1922 - 2010. Nr. 96/250. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1967. 1918 - 2002. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.
J. de Vos. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm.In goede staat.
A. Mortier. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Poldergezicht met windmolen en eenden. Afmeting: H 10,5 x B 14 cm. In goede staat.
Drie werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost-Indische inkt op papier Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.