Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen. Kang Xi. Floraal. Chips + haarlijnen. Afmeting: 7,5 - 10,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Chinees geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkop met bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Visschaal + 1x bord met foo-hond. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans porselein. Onder andere; diverse rijstwijn kopjes, Imari schaal, Satsuma boeddha. Drie kopjes chip. Afmeting: 4,5 - 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Drie delen. Bestaande uit: 1x Imari kop + schotel met landschap/tuin/goud decor, haarlijnen + chips. 1x Zeemleer schotel met tuin decor. Minimale schilfers. Afmeting: ...
Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. Familie Rose vaas, circa 1900. Twee kopjes met floraal/krekel decor, minimale schilfers. Zeven schote...
Antieke Japanse benen inro met doodshoofdjes. Meiji. Periode 19e eeuw. Afmeting: 6,5 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.