Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Octagonaal. Floraal. Kang Xi. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 4,5 x 10 x 10 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met craquelé glazuur. Floraal/boeddha figuren decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Twee borden haarlijnen. Rest minimale chips. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 85 cm. In redelijke staat.