This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Acht Chinese borden Ø 23,7 cm.
Starting price 150 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Chips + haarlijnen + twee borden beschadigd. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.

Familie Rose vaas, H 12,5 cm.
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/vlinder decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Antieke zeskantige Chinese penselenpot
Result: 325 EUR

Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenkom
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Grote Familie Verte vaas, H 48 cm.
Result: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Antieke Chinees Kantonese vaas, H 44,5 cm.
Starting price 250 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogel/pioenrozen en salamander decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 250 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.

Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm.
Starting price 400 EUR

Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop + schotels
Result: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Octagonaal. Floraal. Kang Xi. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 4,5 x 10 x 10 cm. In redelijke staat.

2x Chinese kop+schotels
Result: 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...

Twee 18e eeuwse Chinese dekselpotten, H 18 - 22 cm.
Result: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Result: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Chinees kopje
Result: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 18,5 cm.
Result: 800 EUR

Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm.
Result: 350 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese olielamp met messing en kristallen reservoir. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese schotels (6x)
Result: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Result: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met craquelé glazuur. Floraal/boeddha figuren decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chninese vaas, H 40 cm.
Starting price 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuis/floraal/karakterteken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Result: 250 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Eén kopje chip. Afmeting: 5,5 - Ø 13,2 cm. In redelijk/goede st...

4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm.
Result: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Cheng Lung borden Ø 16 cm.
Starting price 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Twee borden haarlijnen. Rest minimale chips. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese lakwerk wandkast
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk wandkast. Met snijwerk en ranken. Afmeting: 91 x 61 x 16 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Familie Verte vaaslamp, H 85 cm.
Starting price 350 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 85 cm. In redelijke staat.