Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met ribbels en floraal decor. Chip tuit, verder goed. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kom met foo-honden, floraal/goud decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen draken kommen met vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips + kleine haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met Kang Xi bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Stel zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen op bronzen voet. Met floraal/goud/kostbaarheden en vogels in bloesemtak decor. Afmeting: H 30,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.